Decoupage, biżuteria i co jeszcze do głowy przyjdzie.
PustaMiska - akcja charytatywna
Dodatki na bloga
Forum Decoupage24 ArtStacja

Wpisy z tagiem: decoupage

niedziela, 02 lutego 2014

Wreszcie pogoda trochę złagodniała.

Butelkę zrobiłam na szybkiego na wspólną wystawkę.Lubię malować czarnym kolorem w połączeniu z serwetkami.

Zapisałam się na wymiankę do Ani z blogu  www.aniajura.blogspot.com

czwartek, 30 stycznia 2014

Długo mnie nie było, zawirowania rodzinne nie pozostawały bez wpływu na moje chęci do pracy oraz do pisania.Wracam jednak.Nowy etap w życiu..., nowe pomysły i chęć do dłubania wróciły.

Pytanie- pudło to czy skrzyneczka? Drewniany stwór pomalowany, wytarty i sponiewierany papierem ściernym.

15:25, pogodnarudbekia , Szkatułki
Link Komentarze (1) »
czwartek, 26 września 2013

Taca ozdobiona różami i lekko postarzona.Zrobiona na zlecenie.Mam nadzieję, że się spodoba.

15:25, pogodnarudbekia , Różności
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 stycznia 2013

Dwa serduszka z czerwonymi różyczkami postarzane patyną.Tak dla ocieplenia atmosfery w energetyzujących kolorach.

 

Zima nie chce odejść. Za oknami pięknie, czysto i cicho, ale dla kogoś mieszkającego za miastem to raczej kłopotliwa uroda.Za każdym razem jak zaczyna padać śnieg to zastanawiam się czy dojadę do drogi.Takie też są uroki zimy,ale kiedy słoneczko przyświeci jest cudownie.

piątek, 07 grudnia 2012

Na większości blogów już króluje zima i świąteczne tematy, a ja jeszcze tematykę jesienną .poruszę. Na zajęciach z seniorkami ozdabiałyśmy słoiki  na grzyby.Nasze miasteczko położone jest w pięknym rejonie Pojezierza Drawskiego, otoczone jeziorami i lasami obfituje w grzyby wszelkiej maści.Wyprawy na grzyby to tutaj normalność tak jak chodzenie po zakupy.Słoje na grzyby suszone będą ozdobą wielu domów.

środa, 24 października 2012

Jeszcze w czasie wakacji zrobiłam podkładkę ,,kogutka".Była u mnie wtedy pani z Krakowa na naukach.Świetna była zabawa, a pilna uczennica wyjechała do domu  z mnóstwem prac i kartkami pełnymi notatek.Szkoda że nie zrobiłyśmy zdjęć,ale praca nas całkiem pochłaniała.

Kogutek zmienił właściciela i swoje przeznaczenie - zostanie dekorem w kuchni rustykalnej i jeszcze dorobię mu kurkę żeby nie był samotny na ścianie.

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Lato się zaczęło i choć z nieba leci deszcz to sezon żeglarski się zaczął

wtorek, 15 maja 2012

Uczciłam ten malutki kwiatuszek koralami decu na niebieskim rzemieniu.

poniedziałek, 07 maja 2012

Może nie ta pora roku i nie ten klimat, ale powstał słoik na prezent.Do tego jeszcze kokarda

wtorek, 17 kwietnia 2012

Moje pierwsze korale z decoupage.Białe kulki ozdobione maczkami.W gruncie rzeczy robota prosta,ale efekt super mnie zadowala.

Po szaleństwach biżuteryjnych i wystawach wracam znowu do decu.Coś jednak jest w tym malowaniu, klejeniu i lakierowaniu.Może to, że zwykłe przedmioty, które nadają się na strych lub do kosza dostają drugie życie, drugą szansę.

To ostatnie zdjęcie to kombinacja z PhotoFiltre programu gdzie zmniejszam zdjęcia.

piątek, 16 marca 2012

No i wreszcie coś stworzyłam.Może nie jest to górnolotne,ale jest.

Butelka na nalewkę winogronową.Ze spękań prześwituje szkło butelki.

22:58, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (1) »
wtorek, 11 października 2011

No i cośik powstało.Szkatułka  ma środek wymienny z szybką. takie miejsce na zdjęcie, ale wygląda to teraz dosyć nieciekawie.Może ktoś pomoże mi i poradzi co tam wsadzić,  a może dalej pociągnąć wzór z brzegów, może białą kartkę?.Nie mam pojęcia.Pomocy.

10:05, pogodnarudbekia , Szkatułki
Link Komentarze (4) »
niedziela, 18 września 2011

Ale przerwa długa mi się zrobiła.Jakoś tak się porobiło.Chyba już letnio-jesienna zaduma mnie dopadła.Tak niby się chce ale nie do końca.

Zrobiłam sobie trzy słoiki na zioła.Ostatnie z szałwią z rozpędu popaćkałam  i teraz muszę te dwa też poprawić.Z boku zostawiła wolne czyli czyste szkło,jako podgląd.Ziółek w tym roku obrodziło.no może oprócz mojej ukochanej lawendy bo olbrzymi krzak mi zmarzł poprzedniej zimy.W tym roku się nie dam i wszystko porządnie opatulę.

czwartek, 01 września 2011

Nie wiem , jakoś nie bardzo mi leży to zmalowanie, ale mojej mamie się podoba, a to dla niej zrobiłam.Ciągle kłopoty z cieniowaniem.Paseczki na różach to od papieru ryżowego, z marmurek na wieczku już był.Tak że pracy za dużo nie było, ale pudełko zyskało nowy wygląd.

Tylko zdjęcia znowu nie takie.No cóż, zawsze są jakieś pilniejsze potrzeby niż aparat

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Jak zawsze coś się dzieje.Pudełko stoi, nakleiłam serwetkę i czekam na wenę do cieniowania.W międzyczasie zrobiłam skrzynkę biedronkową do auta.  W bagażniku zawsze wożę karton z przydasiami typu poduszka, kocyk,parasol, siatka i inne takie.Teraz karton znikł a pojawiła się pani skrzyneczka.Mam w planie zrobić jeszcze trzy,żeby były 4 pory roku.Jak otworzę auto to aż miło teraz popatrzeć.Ta będzie jesienna.

Przy okazji machnęłam drugą deseczkę z napisem kurnik i ona zawiśnie na drugim kurniku.Nie są one wysokich lotów ale może ujść.Przydałby się jednak kurs kaligrafii.

 
1 , 2 , 3 , 4