Decoupage, biżuteria i co jeszcze do głowy przyjdzie.
PustaMiska - akcja charytatywna
Dodatki na bloga
Forum Decoupage24 ArtStacja

Zakładki

sobota, 26 marca 2011

W krzyżu łupie, nos pełny i mroczki przed oczami- tak właśnie się czuję przy wiosennym przeziębieniu.Koszmar.Tyle roboty w ogrodzie i w domu a tu składa człowieka totalnie..

W zeszłym tygodniu zrobiłam szybciutko zakładkę zainspirowana wpisem Flydot do obrazka z fakturą.Mnie osobiście śię podoba.Ciekawa jestem jak będzie wyglądać ta faktura polakierowana.

21:34, pogodnarudbekia , Zakładki
Link Komentarze (6) »
piątek, 25 marca 2011

Pierwsza moja zakładka na drewienku, do tej pory robiłam na grubej tekturze.Ciągle mam kłopoty z nakładaniem patyny z Idei nr710.Zrobiła się w tym pojemniczku jakaś sztywna,konsystencji pasty do butów, zresztą pachnie podobnie.Przy nakładaniu cuduję żeby to normalnie rozłożyć ale się nie daje.

 

niedziela, 24 października 2010

Kiedyś groziłam,że będę pokazywać zakładki, które robię na wystawę, ale wyszło  mi już 74 sztuki, więc nie pokażę wszystkich.To by było znęcanie się,pokażę  tylko krótką zajawkę.

W Czaplinku odbyła się fantastyczna impreza -Wystawa Gołębi Młodych.Daję jedno zdjęcie, więcej na moim drugim blogu,,Chata myśliwego" w zakładce Aktualności

 

18:19, pogodnarudbekia , Zakładki
Link Komentarze (4) »
niedziela, 15 sierpnia 2010

Ciągle zapowiadają burze i deszcze, a u nas na Pojezierzu Drawskim jest pięknie, słonecznie i ciepło. Coś te pogodynki zmyślają.Niedziela na kajaku.

Kolejna porcja zakładek

Zakładka warzywna

Zakładka nr 7 Słoneczniki

Staram się robić tak ,aby było widać, że to ręczna robota.Zawsze pojawiają się jakieś drobne niedociągnięcia,czasami zagniotki czy zmarchy, Wszystkie je bardzo lubię.

23:54, pogodnarudbekia , Zakładki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 14 sierpnia 2010

Zakładka najlepszym przyjacielem książki- chyba taki tytuł będzie miała wystawa zakładek w bibliotece we wrześniu.Potem zrobię candy ( z różnościami) i wymiankę z inką.

Zakładka nr 4

Zakładka nr 5

Te róże często się u mnie pojawiają, bo są wdzięcznym wzorkiem i ładnie się komponują z innymi elementami.

 

00:29, pogodnarudbekia , Zakładki
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 sierpnia 2010

Zakładki pokażę dwie.Robi się je w miarę szybko i lakierować można hurtowo.Mają mnóstwo zagniotów i innych drobnych błędów ale przyjemnie się je robi, więc robię.

Zakładka nr 2 Muzyczny klucz

Zakładka nr 3 Róża biznesowa

23:14, pogodnarudbekia , Zakładki
Link Komentarze (1) »