Decoupage, biżuteria i co jeszcze do głowy przyjdzie.
PustaMiska - akcja charytatywna
Dodatki na bloga
Forum Decoupage24 ArtStacja

Zwierzaki

środa, 24 października 2012

Jeszcze w czasie wakacji zrobiłam podkładkę ,,kogutka".Była u mnie wtedy pani z Krakowa na naukach.Świetna była zabawa, a pilna uczennica wyjechała do domu  z mnóstwem prac i kartkami pełnymi notatek.Szkoda że nie zrobiłyśmy zdjęć,ale praca nas całkiem pochłaniała.

Kogutek zmienił właściciela i swoje przeznaczenie - zostanie dekorem w kuchni rustykalnej i jeszcze dorobię mu kurkę żeby nie był samotny na ścianie.

sobota, 18 czerwca 2011

Kilka dni temu chciałam zacząć uzupełniać wpisy, ale zdjęcia nie chciały się ładować.Terza zaczynam wracać dożycia blogowego.Oj działo się osttnieo dużo.Zwiedzaliśmy lotnisko wojskowe w Mirosławcu.

Nasza kotka Kicia chyba się czymś zatruła ,bo przetała jeść, a potem znikła i zostawiła dwa malutkie 3 tygodniowe kociaki.Był szał z karmieniem i opieką maluchów, zwłaszcza że koty u nas nie mieszkają w domu tylko w stodole na sianie.Teraz jednak maluchy mają już miesiąc same jedzą i ciągle plączą się między nogami.Są przy tym tak kochane jak tylko małe kotki potrafią.

Rudy to chłopak, a szara to kotka.

23:44, pogodnarudbekia , Zwierzaki
Link Komentarze (3) »
wtorek, 15 marca 2011

Tak, wiosna już na dobre zagościła na naszych stronach i pracach.I dobrze, chociaż czasu na ręczne dłubanie będzie mniej bo ogród czeka i jakoś tak na wiosnę zawsze mnóstwo pracy.Właśnie wtedy kiedy ogarnia człowieka błogie lenistwo tłumaczone wiosennym zmęczeniem.

Wiosennie też na obrazku-13x13 na sklejce,boki przetarte i klejony na żelazko.

10:09, pogodnarudbekia , Zwierzaki
Link Komentarze (1) »
środa, 17 lutego 2010

Najwyżej jak się dało, czasami koty zajmują dziwne miejsca.

Sztinki się zowie ten kot i w ten sposób przyjmuje pozycję wyczekiwania na coś do zjedzenia.Potrafi tak siedzieć przy drzwiach pół dnia , a przecież wokół pola, łąki i stodoła pełna myszy, ogród z kretami i ryjówkami.Ptaszki w choinka i krzakach.Dziwne te koty

 

21:59, pogodnarudbekia , Zwierzaki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 29 stycznia 2010

Ta zima jest już  męcząca dla wszystkich. Mazurki czekają na swoją kolej dokarmiania, a potem lecą szybko do kurnika i jeszcze kurom wyjadają.Nie mają chyba tak żle.Za to później całe drzewa śpiewają , aż przyjenie posłuchać.

Ptaki chętniej zjadają ziarno ze śniegu niż z karmnika,może dlatego że na śniegu jest więcej miejsca i szybciej można odlecieć w razie nagłej.Dostają ziarno pszenicy, zmieloną kukurydzę, słonecznik i czasami trochę kaszy suchej, a do picia wodę w spodeczku.

19:26, pogodnarudbekia , Zwierzaki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 22 stycznia 2010

Moje koty dwa ,czyli matka i syn cwanie chodzą po śladach ludzi, co będą sobie łapki męczyć po świeżym, jak można po udeptanym.

 

10:14, pogodnarudbekia , Zwierzaki
Link Dodaj komentarz »