Decoupage, biżuteria i co jeszcze do głowy przyjdzie.
PustaMiska - akcja charytatywna
Dodatki na bloga
Forum Decoupage24 ArtStacja

Szkatułki

czwartek, 30 stycznia 2014

Długo mnie nie było, zawirowania rodzinne nie pozostawały bez wpływu na moje chęci do pracy oraz do pisania.Wracam jednak.Nowy etap w życiu..., nowe pomysły i chęć do dłubania wróciły.

Pytanie- pudło to czy skrzyneczka? Drewniany stwór pomalowany, wytarty i sponiewierany papierem ściernym.

15:25, pogodnarudbekia , Szkatułki
Link Komentarze (1) »
wtorek, 11 października 2011

No i cośik powstało.Szkatułka  ma środek wymienny z szybką. takie miejsce na zdjęcie, ale wygląda to teraz dosyć nieciekawie.Może ktoś pomoże mi i poradzi co tam wsadzić,  a może dalej pociągnąć wzór z brzegów, może białą kartkę?.Nie mam pojęcia.Pomocy.

10:05, pogodnarudbekia , Szkatułki
Link Komentarze (4) »
piątek, 01 kwietnia 2011

Nie wiem co mnie napadło, ale wzięłam się wieczorem za porządkowanie zdjęć na kompie.O matko jedyna! Trzeba zwariować, żeby sobie samej taką krzywdę robić.Przez ponad 2 godziny było tylko :przenieć plik ,kopiuj plik albo skasuj plik.Teraz kompletnie nie mogę się połapać, ale znalazłam parę staroci.To jedna z moich pierwszych szkatułek,bez żadnej wiedzy udało mi się nie zepsuć do reszty. Na pamiątkę zostawiłam ją sobie i teraz trzymam w niej herbatę.

Jajka wreszcie poszły do lakierowania.Za dwa tygodnie Jarmark Wielkanocny więc trzeba się streszczać.Pozdrowienia dla wszystkich zajajowanych.

poniedziałek, 07 marca 2011

Szkatułka Słoneczniki jeszcze z zeszłorocznego wypustu, ale teraz szybko wykończona na prezent.W śroku jeszcze zmieściły się dwa kubeczki.

Zaszalałam ostatnio i zamówiłam w Kociołku Margo specyfik do mydeł inspirując się zdjęciami znalezionymi w sieci.Mydełka świetnie wyszły, takie pachnąc i kolorowe inaczej.Będą z serii,,Pamiątka z...", a pokażę w środę bo jutro pokazujemy zdjęcia wymiankowe.

13:07, pogodnarudbekia , Szkatułki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 czerwca 2010

Szkatułka ,,Listy" bez dodatkowych upiększeń, tylko farba i serwetka ryżowa.

21:49, pogodnarudbekia , Szkatułki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 marca 2010

Tę szkatułkę dostałam już pomazaną z przeznaczeniem,,uratować", no i wyszło mi coś takiego, ale skrobać zameczka nie miałam już ochoty.

 

 

23:16, pogodnarudbekia , Szkatułki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 lutego 2010

Nie wiem jak mozna lubić zimę.Ma ona jednak jedną zaletę wieczorami jest dużo czasu na siedzenie przed monitorem.Latem to ciągle coś się robi w ogrodzie ,a jak już przyjdzie ciemność to człek pada na pysk ze zmęczenia  a jeszcze myśli co jutro musi wypielić a co wygrabić.

Noga skręcona goi się powoli, siedzę sobie teraz nad podkładkami do herbaty, a w między czasie pokazuję archiwalne szkatułki.

 

Ta z różyczką to jedna z pierwszych.Teraz widzę ile błędów zrobiłam (aż strach) no, ale poszła do ludzi i już nic nie zmienię.

 

 

 

Tagi: decoupage
18:47, pogodnarudbekia , Szkatułki
Link Dodaj komentarz »