Decoupage, biżuteria i co jeszcze do głowy przyjdzie.
PustaMiska - akcja charytatywna
Dodatki na bloga
Forum Decoupage24 ArtStacja

Szkło

niedziela, 02 lutego 2014

Wreszcie pogoda trochę złagodniała.

Butelkę zrobiłam na szybkiego na wspólną wystawkę.Lubię malować czarnym kolorem w połączeniu z serwetkami.

Zapisałam się na wymiankę do Ani z blogu  www.aniajura.blogspot.com

piątek, 16 marca 2012

No i wreszcie coś stworzyłam.Może nie jest to górnolotne,ale jest.

Butelka na nalewkę winogronową.Ze spękań prześwituje szkło butelki.

22:58, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (1) »
niedziela, 18 września 2011

Ale przerwa długa mi się zrobiła.Jakoś tak się porobiło.Chyba już letnio-jesienna zaduma mnie dopadła.Tak niby się chce ale nie do końca.

Zrobiłam sobie trzy słoiki na zioła.Ostatnie z szałwią z rozpędu popaćkałam  i teraz muszę te dwa też poprawić.Z boku zostawiła wolne czyli czyste szkło,jako podgląd.Ziółek w tym roku obrodziło.no może oprócz mojej ukochanej lawendy bo olbrzymi krzak mi zmarzł poprzedniej zimy.W tym roku się nie dam i wszystko porządnie opatulę.

piątek, 13 maja 2011

Coś mi się porobiło po Świętach Wielkanocnych.Załapałam totalnego lenia w decu.Za co się brałam, to zaraz odkładałm.Zrobiłam małe lampiony no i oczywiście mydełka.Tak- mydełka zostały zrobione, ale opakować je i powiązać to już jakoś się nie chce.Może to dlatego, że teraz okres wzmożonej pracy ogrodowej.Natchnęło mnie jednak na malowanie swojej pracownio-galerii.Sama się zdziwiłam ile rupciów różnorakich nazbierałam, butelek, słoików i innych cudów..Jakiś koszmar, chomikowanie powinno się ogłosić niebezpieczną chorobą.

Dwa małe lampiony magnoliowe.

21:39, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (11) »
niedziela, 27 lutego 2011

Dwa małe świeczniki z czerwonym wzorkiem.Zwykła prosta robótka.Mało komplikacji, a przyjemność stworzenia czegoś nowego wielka.

Za oknami piękne słońce.Jest cudownie ale tylko w domu.Na zewnątrz zimnica totalna.Wiatr włazi w każdą szparę i mrozi.

Kończą się ferie w zachodniopomorskim.Od poniedziałku do szkoły.Część dzieciaków chodziła na różne formy półkolonii (wśród których poprowadziłam dwa kursy decoupage), ale większość jak zwykle przesiedziała przy kompie.Aby do wiosny

14:12, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (2) »
wtorek, 22 lutego 2011

Dzięki słonecznym dniom mam naładowane baterie wewnętrzne, pod warunkiem,że nie muszę wychodzić z domu na świeże powietrze.A w domu działam -maluję, naklejam. czasami cieniuję.

Jajka idą pełną parą, przy okazji tworzą się ramki, szkatułka, jakiś wieszaczek, to obrazek czasem w ręce wpadnie.

Gdzieś w sieci,czy na blogu znalazłam piękną bultę z takim fajnym pomysłem.Chciałam też spróbować a przy okazji trochę jednokolorowego cienia maznąć ,ale ogólnie nic mi nie wyszło.Cienie nieciekawe.Może jakbym na dole też trochę zasłoniła, a zostawiła tylko środek wyglądałoby to lepiej.Nie wiem .Butla idzie w odstawkę i poczeka na lepsze natchnienie.

00:53, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (2) »
piątek, 18 lutego 2011

Stoi biedny dzbanek dla koleżanki już chyba pół roku w kącie i  nie mam natchnienia żeby skończyć.Ciągle wynajduję sobie jakieś robótki aby tylko go nie kończyć.Niedobrze.

Ta mała buteleczka jest takim małym zastępstwem.

22:21, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (3) »
niedziela, 13 lutego 2011

Z okazji Walentynek popełniłam butelkę, ale nie w tym, a w tamtym roku.Był konkurs na Decoupage 24 i  zdobyłam chyba 4 miejsce.To w ramach samochwalenia- no raz na jakiś czas trzeba.

Do tego ,,święta" podchodzę raczej jak do jeża- ostrożnie i z dystansem.

 

środa, 09 lutego 2011

Specjalnie dla Kraszynki zdjęcia świeżutkie robione 5minut temu.Niestety mam kłopoty z robieniem zdjęć w dzień, a co dopiero w nocy i tak i inaczej i ciągle coś jest źle.Ale co tam ogólny efekt jest uchwycony a resztę trzeba sobie wyobrazić.Jest świetny.Lampion jest oklejony białym papierem ryżowym a na to wydzieranka z serwetki.Generalnie najlepsze są ostre wyraziste  i ciemne wzory. Blade różyczki w nocy giną.

22:15, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (3) »
wtorek, 08 lutego 2011

Jajka się robią i mam zamiar zrobić ich dużo.Na razie prezentuję kolejny kielich - łampion.Lubię ten wzór i ładnie się odbija wieczorem, kiedy zapala się światełko w środku.Szkoda,że został mi już ostatni kielich, teraz mam problem, bo serwetek cała masa, a kielich jeden i co tu wybrać?

 

czwartek, 28 października 2010

Bez ciepłego sweterka i kubka ciepłej herbaty z cytryną ciężko przeżyć takie szare dni.Rano byłam na kolejnym seminarium o agroturystyce.Takie spotkania to świetna sprawa, nawet jak nie wniosą  w moje życie nic nowego,(bo przepisy za diabła nie chcą się zmienić) to same spotkanie z ludźmi, wymiana doświadczeń jest bezcenna.No i jest motywacja żeby dalej coś tworzyć.

Porządki świąteczne zaczęłam od porządków w kompie.Przy okazji znalazło się trochę zdjęć przedmiotów nie pokazywanych wcześniej.Tutaj serwetka bratki - śliczne kwiatki, ale ta serwetka nie za bardzo fajnie wyszła. Wazonik, pojemniki na przyprawy, i butelka.

22:09, pogodnarudbekia , Szkło
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 września 2010

Zdobyłam trochę szkiełek , będą z tego świeczniki jesienne i na święta, i coś, co może być  małym wazonikiem.Oczywiście część już zdążyłam obkleić ryżem, a część zrobię farbą z krakiem.

21:01, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (3) »
wtorek, 17 sierpnia 2010

Dzisiaj przerywnik w zakładkach.Choć wiśni w tym roku było bardzo mało, to butelka poczeka  chyba na przyszły, lepszy rok.

Przy okazji cukiereczek weselny u izoldki 17

 

12:01, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (2) »
niedziela, 30 maja 2010

Następna butelka.Tym razem na winko z winogron.Poczeka do jesieni.

18:44, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (1) »
piątek, 28 maja 2010

No tak, butelki jeszcze puste, bo owoce to w tym roku to chyba w listopadzie będą dojrzewać - taka zimnica.Jednak trzeba być zwartym i gotowym.Wzięłam się wiec do roboty i przygotowuję buteki na nalewki.Niżej pokazuję butelkę na cytrynówkę, co prawda cytryna są cały czas w obiegu, ale już cytrynówka w obiegu jest dziwnie krótko.Pogody za oknem naprawę nastrajają nostalgicznie, raz słońce, za chwilkę deszczyk siąpi, to wiatr zawieje.Totalny obłęd

Tagi: decoupage
21:58, pogodnarudbekia , Szkło
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2